Controller

Hackerská hra plná možností
2-6 40-60 min. 13+ Testuje sa...

Toto je bod zlomu v AI. Na ktorej strane stojíš ty?

Controller je prešpekulovaná kartová hra z hackerského prostredia pre 2 - 6 hráčov, plná šikovných trikov. Blízka budúcnosť. Prvá skutočná AI, vyvíjaná v laboratóriu ďaleko od zvedavých očí médií. Na tomto utajenom projekte sa podieľa 6 technologických korporátov. Každý z hráčov anonymne zastupuje jednu z firiem v počine, ktorý zmení svet.

Pripojte sa na systém, ktorý postupne budujú a využívajú všetci hráči. V ňom môžu napríklad:

Cieľom je byť rýchlejší a šikovnejší než ostatní, využiť všetky finty a v konečnom dôsledku - zarobiť čo najviac.

Controller prebieha na unikátnej, hybridnej ploche, ktorú dotvárajú samotné karty. Všetky jej súčasti sú prepojené, niekedy prekvapivým spôsobom. Drží sa akčnej a napätej hackerskej atmosféry: hráči budú hľadať stále nové spôsoby, ako protihráčov predbehnúť. A keď niekto nájde novú super fintu, musí sa postarať, aby ju nikto nemohol zopakovať.

A potom sú tu vírusy. Programy vymyslené tak, aby vedeli váš systém rozobrať na kúsky. Zoberiete na seba úlohu zodpovedného obrancu (za malú bodovú odmenu, samozrejme) alebo využijete ich deštruktívnu náturu, aby brzdili rivalov? Možností je vždy viac.

Hra je tematicky aj úrovňou náročnosti určená skúsenejším hráčom, no keď sa zoznámite s jej fungovaním, partie sú svižné a akčné - väčšinu z nich stihnete do hodiny.

Controller to je 7 kartičiek, 70 kariet a niekoľko ďalších komponentov. Je to kompaktná hra, ktorá sa zmestí do vrecka, no vnútri je prekvapivo pestrá, plná možností.

Celú dávku náhody v tejto hre prináša to, ako si zamiešate karty a políčka. Vždy keď nanovo zamiešate 7 políčok plochy, vzniknú nové synergie a rozodnutia, nové výzvy a s nimi nová hra. Prihodili sme aj niekoľko alternatívnych pravidiel, ktoré môžete zapnúť, alebo naopak vynechať a tak prispôsobiť hru svojej chuti a náročnosti.

Hra Controller ešte nie je v predaji, no ak máte záujem, ozvite sa na našom Discord serveri a môžete sa pripojiť k testovaniu najnovšej verzie. Papierová verzia sa testuje na mesačných Nero Games Night v Dungeon Pube.

Bav sa. Rob svoju prácu. Nenechaj sa predbehnúť!

A kúp si raketu! Kúp si raketu.

2%