Dátumy najbližších akcie a bližšie info nájdete na našom Facebooku.

Nero Games Night

Každý mesiac organizujeme herný večer v Dungeon Pube v Bratislave, kde si môžete okrem pestrého výberu známych doskových hier zahrať aj naše vlastné hry. Herné večery bývajú vo štvrtok v strede mesiaca. Akcia je verejne prístupná, vstupné je dobrovoľné. Do Dungeonu je najlepšie prísť s partiou spoluhráčov, no aj ak si ich zabudnete, nájdeme vám nejakých spomedzi ostatných hostí. Hry požičiame, vysvetlíme, pomôžeme s výberom.

Festivaly

Hry predvádzame a testujeme na slovenských a českých festivaloch a herných podujatiach, ako sú:

ComicsSalón|AnimeShow SlavCon AnimeFest Hratislava GameCon

Každý z týchto festivalov má pestrý program, ktorého súčasťou je aj náš stôl, prípadne sekcia. Tu si môže medzi inými festivalovými aktivitami vyskúšať hociktorú z našich hier, aj s vysvetlením od člena nášho tímu. Na festivalo je možné si niektoré hry aj zakúpiť.

Aktuálny zoznam najbližších podujatí nájdete na našom Facebooku

Virtuálne hranie

Počas pandémie sa aj naše akcie zrušili, a tak sme otvorili virtuálnu herňu na našom Discord serveri, kde organizujeme hranie na platforme Screentop.gg. Platforma je voľne prístupná, hry organizujeme na základe dohody. Pingnite niekoho z @Nero Games staff. Pridelí vám virtuálny stôl a chat, v prípade potreby vysvetlí pravidlá hry.

Pripojiť sa na Discord

Aktuálne dostupné hry na Screentop.gg:

2%