RAW

Zúrivá bojovka s hromadou nemrtých
2-6 20-40 min. 11+ enLen u násPravidlá PDF

Zombíci, upíri, kostlivci, duchovia a mágia tak čierna, že ju 3000 rokov nikto nepustil z reťaze.

RAW je rýchla, drsná bojovka pre 2-6 hráčov. Je plná nemŕtvych monštier, hrozivých kúzel a záludných pascí. Cieľom je prekúsať sa cez obranu protihráča a rozprášiť ho na kúsky.

Táto hra nie je bezduchá. Je plná duchov. A zombíkov. A všetkých možných krvilačných príšeriek a ich srandovných schopností. Každá zo štyroch nemrtvých rás má vlastný spôsob, ako prežiť čo najdlhšie - či už prekrútenú zombie genetiku pre neustále vstávanie z mŕtvych, primontovávanie kovošrotu ku kostrám kostlivcov, alebo upírske vysávanie energie z protihráčov. Každý fanúšik hororových mash-upov si príde na svoje.

V každom kole sa hráči musia porátať so smršťou nepriateľských útokov, často len so zopár náhodnými kartami, no vymyslieť a zostaviť účinnú obranu z ničoho, to stojí za to. A ako vždy, najlepšou obranou je útok. RAW sa radí medzi rýchle a dynamické hry, ktoré sa môžu zvrtnúť v každom momente, no zároveň ponúka vrstvu stratégie. Stačí zostaviť svoje obľúbené kombá a zobrať ich do boja.

Upozornenie: Obsahuje strrrrašne veľa násilia a čiernobielej krvi.

Nikto presne nevie, prečo si RAW stále získava nových fanúšikov, no pokiaľ vám sedia chutne-nechutné, bláznivé kartové hry, odporúčame vyskúšať. Najnovšiu verziu hry si môžete zahrať aj zakúpiť na našich eventoch. Pre hráčov ktorí už svoju RAW majú, no stratili pravidlá, zas slúži tento link:

RAW 2023 pravidlá PDF

2%