Kombo Afrika

Pestrá safari kartovka
2-4 30 min. 9+ en/sk/czV predaji!Pravidlá PDF

Rozhodni kto bude kráľom zvierat!

Kombo Afrika je dynamická kombinačná hra pre 2 až 4 hráčov. Zhromažďuj zvieratá do skupín, používaj ich schopnosti, zapoj pamäť a kombinuj karty na živej ploche, ktorá sa ti mení pod rukami. Cieľom hry je nazbierať čo najviac bodov. Keď sa ti podarí vytvoriť skupinu 3 a viac rovnakých zvierat, môžeš ich schovať do džungle (otočiť lícom dole) a pripísať si za ne body. Ale pozor, karty vyložené na ploche patria všetkým - môžeš tak do svojej kombinácie použiť aj karty, ktoré vyložili tvoji súperi. Hracia sa rýchlo mení, tak neváhaj a ukáž svoje najlepšie triky!

KOMBO AFRIKA je v predaji na našich podujatiach za 11€. Za podobú cenu ju nájdete aj vo vybraných obchodoch, napríklad v e-shope iHrysko.sk alebo pre Českú republiku priamo u vydavateľov Loris Games.

Hra KOMBO AFRIKA vznikla v spolupráci s vydavateľstvom Loris Games, naším českým partnerom. Svoje hodnotenia jej môžete nechať na portáli Board Game Geek alebo Zatrolené hry.cz.

Je to živá džungľa!

KOMBO AFRIKA sa hrá na ploche 24 polí, ktoré reprezentujú otvorenú savanu. Hráči začínajú každé kolo s 5 náhodnými zvieratami, ktoré vykladajú na plochu s cieľom zozbierať skupinu zvierat rovnakého druhu a zobrať ich do džungle. Každé zviera má vlastnú schopnosť, ktorá hráčovi umožní získavať extra body, manipulovať s kartami na ploche, alebo získať viac možností, ako kombinovať svoje kolo.

Pravidlá si osvojíte behom pár minút. Dostať sa však na úroveň najlepších, to chce skutočné skills. Hra má niekoľko variánt, ktorými sa dá upraviť obtiažnosť pre začínajúcich, alebo naopak pokročilých hráčov.

História hry:

KOMBO AFRIKA je nový oblek našej obľúbenej kartovky XPSW, kde hráči skladali farebné kombá ľudských postáv, organizovali párty a chytrými trikmi získavali prevahu nad mestom.

2%